Chcę sprzedać

Istnieje możliwość współpracy w zakresie odkupu używanego samochodu. Gwarantujemy rzetelną wycenę w oparciu o aktualne ceny rynkowe. Staramy się załatwiać wszelkie niezbędne formalności w ramach jednej wizyty klienta. Rozliczenie następuje w formie przelewu lub gotówką. Kupujemy również samochody w trakcie spłaty kredytu.

Dodatkowo klienci chcący kupić nowy samochód jednej z naszych marek tj. Opel, Mitsubishi, Suzuki mogą liczyć na współpracę w zakresie pozostawienia samochodu w rozliczeniu.

 

Wyceń swój samochód

* - pola wymagane
Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celach handlowych oraz marketingowych, w tym w szczególności sporządzenia i przedstawienia oferty handlowej, przez firmę Motor Centrum Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, przy ul. Miałki Szlak 4/8. Niniejsza zgoda jest dobrowolna i wiem, że mogę ją wycofać. Wiem, że ma prawo dostępu do moich danych oraz prawo do ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych, w szczególności na temat sprzedawanych towarów i świadczonych usług, promocji, wydarzeń promocyjnych, programów lojalnościowych i akcji marketingowych, od firmy Motor Centrum Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, przy ul. Miałki Szlak 4/8, na mój adres email, podany w niniejszym formularzu.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych, w szczególności na temat sprzedawanych towarów i świadczonych usług, promocji, wydarzeń promocyjnych, programów lojalnościowych i akcji marketingowych, od firmy Motor Centrum Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, przy ul. Miałki Szlak 4/8, za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych ( telefon, tablet, komputer ).