Samochód w rozliczeniu

W Dziale Samochodów Używanych funkcjonującym przy autoryzowanym salonie i serwisie – Motor Centrum, możecie Państwo pozostawić swój stary samochód w rozliczeniu i wymienić go na nowy.

Dokonanie transakcji odkupu samochodu, może nastąpić bez względu na markę aktualnego pojazdu. Pod warunkiem, że zamierzają Państwo zakupić nowe auto jednej z oferowanych przez Motor Centrum marek: Opel, Mitsubishi lub Suzuki lub innego samochodu używanego.

Odkup auta następuje po przeprowadzeniu poniższych czynności:

Skontaktuj się z naszym konsultantem lub wypełnij poniższy formularz

Marcin Skrzydliński
Konsultant ds. Zakupów
tel. +48 58 321 89 76
kom. +48 609 607 038
e-mail: zakupy@motorcentrum.pl

* - pola wymagane
Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celach handlowych oraz marketingowych, w tym w szczególności sporządzenia i przedstawienia oferty handlowej, przez firmę Motor Centrum Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, przy ul. Miałki Szlak 4/8. Niniejsza zgoda jest dobrowolna i wiem, że mogę ją wycofać. Wiem, że ma prawo dostępu do moich danych oraz prawo do ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych, w szczególności na temat sprzedawanych towarów i świadczonych usług, promocji, wydarzeń promocyjnych, programów lojalnościowych i akcji marketingowych, od firmy Motor Centrum Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, przy ul. Miałki Szlak 4/8, na mój adres email, podany w niniejszym formularzu.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych, w szczególności na temat sprzedawanych towarów i świadczonych usług, promocji, wydarzeń promocyjnych, programów lojalnościowych i akcji marketingowych, od firmy Motor Centrum Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, przy ul. Miałki Szlak 4/8, za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych ( telefon, tablet, komputer ).